Project Description

Історії родин, які потребують допомоги

РУСЛАН, 10 років

Полтавская область

Загальна інформація

Кирило, Руслан і Микита рідні брати. Нажаль, їх батьки вибрали не дітей, а згубну залежність. Одного дня, вони просто зашили дітей та поїхали в невідомому напрямку і не повернулися до сьогодні. Це стало причиною позбавлення їх батьківських прав та оформлення опіки бабусею. Саме вона і раніше намагалася дбати про діток, коли тато та мама вживали спиртні напої.

Всі хлопці відвідують школу. Вони дуже активні та життєрадісні. Кирило та Микита вправно ганяють м’яча, займаються музикою. Руслан, нажаль, не має можливості приєднатися до активних ігор хлопців, оскільки має ДЦП. Проте, Руслан полюбляє читати, вчиться грати на фортепіано та наполегливо вивчає англійську. Хлопчик також працює над собою, вчиться пересуватися не тільки в інвалідному візку, а і за допомогою рук.

Бабусі не легко впоратися з усіма обставинами, що складися в житті родини та вона докладає максимум зусиль, щоб діти не відчували себе непотрібними та залишеними, натомість знали, що вони любимі та особливі.

Що сталося з батьками:

Позбавлені батьківських прав.

Історія дитини (чим займається, хобі):

Кирило і Микита займається футболом і музикою. Руслан любить читати і вчиться грі на фортепіано, вивчає англійську. Хоч і хлопчик через ДЦП пересувається на інвалідному візку, він зміг навчиться рухатися за допомогою рук.

Кірра 7 клас, Микита 2 клас, Руслан 4 клас

Пожертвувати

МЕТА: 60 000 ₴

Зібрано на облаштування майданчика 0

Потреба.

Покриття біля будинку не дає можливості пересуватися Руслану на інвалідному візку. Хлопці також не можуть грати у дворі свого будинку. Для цього потрібно оформити простір прибудинкової території вуличною плиткою.

Обсяг роботи:

Приблизно 100 кв.м.

Вартість — 60000 гривень

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ПОТРЕБИ

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд