зв’яжіться з нами

Пиши

Слідкуй

Якщо є питання — задавай

  Відгуки

  Спасибі вам за вашу роботу, це дуже велика допомога нам з онуком. У мене тепер є змога купувати ліки, адже ми менше витрачаємо на продукти. Дякуємо і хай Господь вам допомогає у ваших добрих справах.

  Анна

  Щиро вдячні за турботу і підтримку. Продуктові набори — дійсно суттєва допомога в наш час і в наших непростих обставинах. Успіхів працівникаи фонду і його партнерам в їх таких благородних справах!

  Лара

  Хочу подякувати всім працівникам Благодійного фонду » Зростай в родині » за ту велику допомогу яку ми від Вас отримуємо! Побажати всім Вам кріпкого здоров’я, щастя. Хай Господь оберігає Вас і ваші сім’ї !

  З повагою до Вас

  Лідія

  Добре що в такий тяжкий час є люди,які турбуються за знедолених дітей і допомагають їм вижити.

  Низький уклін Вам!

  Людмила

  Дякуємо за допомогу, за розуміння,за підтримку.Добре, що у світі існує добро, люди, які роблять добрі справи,які дарують хвилини радості діткам та опікунам.

  Федота

  Щиро дякую колективу Вашого фонду за материнську турботу, чуйність та небайдужість з допомогою продуктових наборів для наших дітей. Бажаємо Вам здоров’я, достатку, мирного неба.

  Галина
  ПРО ФОНД
  Благодійна організація Благодійний Фонд «Зростай в родині» є недержавним неприбутковим Фондом, що об’єднує фізичних та юридичних осіб, з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Фонд працює задля сприяння соціальному, духовному, моральному благополуччю, всебічному здоровому розвитку дітей і дорослих людей.

  КОНТАКТИ
  Email
  infamilyorg@gmail.com