Project Description

Історія родин, які потребують допомоги

Данило, 17 років

м. Київ

Загальна інформація

Даня з малку росте у домі бабусі. Його мати була наркозалежною і не могла займатися вихованням сина, тому пішла з дому назавжди залишивши  хлопця на бабусю та батька.  Батько теж був наркозалежним, але згодом перестав вживати наркотики і пішов до церкви, став на виправний шлях, помер через проблеми із серцем у 2017 році. Тоді бабуся офіційно оформила опікунство над онуком.

Даня дитина з особливостями у нього ДЦП, пересувається хлопець за допомогою інвалідного візка, але має всі шанси встати на ноги.  Хлопцю зробили безліч операцій, він пройшов не один курс реабілітації, завдяки яким Даня використовуючи  тростину  чи ходунки може ставати на ноги. У майбутньому на нього чекають наступні хірургічні втручання, оскільки проблема повністю не вирішена. Понад усе на світі Даня хоче бути звичайним хлопцем, ходити, бігати, рухатись без обмежень. І це можливо.

Пожертвувати

МЕТА: 55 310 ₴

Зібрано на реабілітацію 0

Потреба:

Дані потрібен ще один курс реабілітації у Центрі Андріяж, на Оболоні вартістю 8000 гривень. Також Даня потребує плавання з інструктором, потрібен абонемент в СпортЛайф з індивідуальними заняттями 2 рази на тиждень.

  • Вартість абонементу на рік 8910 без занять.
  • Вартість заняття – 400 гривень.
  • Вартість всього курсу індивідуальних занять на рік 38 400 гривень, всього 47 310.

Загальна сума: 55 310 гривень.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ПОТРЕБИ

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд