Ті, за для кого ми працюємо

Нашими бенефіціарами є діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, що проживають в родинах та родинних формах виховання та діти з сімей, які знаходяться у скрутному фінансовому становищі.  

Головний проект Фонду

Проект «Підтримка родин»

спрямований на всебічну допомогу опікунам пенсійного віку, які самостійно виховують неповнолітніх дітей. Фонда вже охопив тисячі таких сімей. Ми і надалі продовжуємо піклуватися, щоб запобігти потраплянню дітей до інтернату.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Підтримка преоктів, які сприяють влаштуванню дитини в родину

Підтримка МГБ

займає важливе місце в нашій діяльності. Ми підтримуємо МГБ, куди влаштовують дітей з важкими формами інвалідності. Саме тут їм надають гідний догляд та реабілітацію в теплій атмосфері. Поставивши діток на ноги, є всі шанси згодом найти для них люблячу родину чи допомогти біологічним батькам відкрити свою дитину по-новому та налагодити відносини.

Проект підтримки сімейних форм влаштування дітей

Підтримка ДБСТ

Найкращим середовищем для виховання дітей є рідна сім’я, але часом через складні життєві обставини, процесом виховання мають займатися чужі для дитини люди. Та дитячий будинок сімейного типу (далі ДБСТ) – це патронатна сім’я яка здатна огорнути любов’ю дітей, що опинилися у цих складних життєвих обставинах

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Проекти підтримки та розвитку дітей

Наставництво та сімейні форми

Метою цього напряму є створення і розвиток сімейних форма влаштування дітей. Мова йде про патронатні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, усиновлення та опікунство, а також індивідуальне НАСТАВНИЦТВО, як форму підтримки і формування цінностей у дитини, що знаходяться в інтернаті або сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Мета залишається незмінною – не допустити виховання дитини поза родиною ( в інтернатному закладі), що є загрозою для руйнування особистості та унеможливлює побудову в майбутньому власних сімейних відносин.

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд
ПРО ФОНД
Благодійна організація Благодійний Фонд «Зростай в родині» є недержавним неприбутковим Фондом, що об’єднує фізичних та юридичних осіб, з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Фонд працює задля сприяння соціальному, духовному, моральному благополуччю, всебічному здоровому розвитку дітей і дорослих людей.

КОНТАКТИ
Україна: (067) 450-39-31
Київ і Київська обл: (067) 450-39-32
Полтавська обл: (067) 450-39-88
Житомирська обл: (067) 450-39-94
Сумська обл: (067) 450-39-98
Email
infamilyorg@gmail.com