FUND PROJECTS

How we influence to change the situation for the better

Ті, за для кого ми працюємо

Нашими бенефіціарами є діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, що проживають в родинах та родинних формах виховання та діти з сімей, які знаходяться у скрутному фінансовому становищі.  

Головний проект Фонду

Проект «Підтримка родин»

спрямований на всебічну допомогу опікунам пенсійного віку, які самостійно виховують неповнолітніх дітей. Фонда вже охопив тисячі таких сімей. Ми і надалі продовжуємо піклуватися, щоб запобігти потраплянню дітей до інтернату.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Підтримка преоктів, які сприяють влаштуванню дитини в родину

Підтримка МГБ

займає важливе місце в нашій діяльності. Ми підтримуємо МГБ, куди влаштовують дітей з важкими формами інвалідності. Саме тут їм надають гідний догляд та реабілітацію в теплій атмосфері. Поставивши діток на ноги, є всі шанси згодом найти для них люблячу родину чи допомогти біологічним батькам відкрити свою дитину по-новому та налагодити відносини.

Проект підтримки сімейних форм влаштування дітей

Підтримка ДБСТ

Найкращим середовищем для виховання дітей є рідна сім’я, але часом через складні життєві обставини, процесом виховання мають займатися чужі для дитини люди. Та дитячий будинок сімейного типу (далі ДБСТ) – це патронатна сім’я яка здатна огорнути любов’ю дітей, що опинилися у цих складних життєвих обставинах

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Проекти підтримки та розвитку дітей

Наставництво та сімейні форми

Метою цього напряму є створення і розвиток сімейних форма влаштування дітей. Мова йде про патронатні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, усиновлення та опікунство, а також індивідуальне НАСТАВНИЦТВО, як форму підтримки і формування цінностей у дитини, що знаходяться в інтернаті або сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Мета залишається незмінною – не допустити виховання дитини поза родиною ( в інтернатному закладі), що є загрозою для руйнування особистості та унеможливлює побудову в майбутньому власних сімейних відносин.

CHANGE THE LIFE TODAY

Your choice can now affect your life and the life of a person in difficult circumstances.
By changing one life, we change the world!

Become a volunteer
Support the fund
ABOUT THE FUND
Charitable Foundation «Grow up in the family» is a non-state non-profit foundation that unites individuals and legal entities to carry out charity work for the whole society as well as particular persons in need. The Foundation contributes to social, spiritual, moral well-being, all-round healthy development of children and adults

CONTACTS
Ukraine: (067) 450-39-31
Kyiv and Kyiv region: (067) 450-39-32 
Poltava region: (067) 450-39-88 
Zhytomyr region: (067) 450-39-94 
Sumy region: (067) 450-39-98 
Email
infamilyorg@gmail.com