РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ

В останні дні року чи не кожен намагається підбити підсумки, оцінити свої результати й поставити нову мету. Хочемо це зробити і ми, поділившись з вами результатами нашої роботи.

Майже все починається з мрій! Напередодні свята рік тому ми мріяли створити організацію, яка могла б реально допомогти сім’ям, в яких людьми поважного віку виховуються сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Нажаль, такі родини в нашій країні наразі поза увагою суспільства, що ми і прагнемо змінити. Адже занадто великий ризик потрапляння в інтернати по тій чи іншій причині. Про те, що подібні заклади руйнують дитячі долі, відомо вже давно. Нашою основною метою та важелем для прийняття рішень стало непереборне бажання, щоб кожен маленький українець міг зростати в люблячій родині. Тому на початку 2021р. Фонд «Зростай в родині» офіційно розпочав свою діяльність.

Що ж було зроблено за цей рік?

  1. Основним проектом благодійної організації став проект «Підтримка родин», що включає щомісячну допомогу  продуктовими наборами, вміст яких залежав від кількості дітей в сім’ї. Всі продукти є свіжими, відбірними та найвищої якості!

Починаючи з 20 родин, наприкінці 2021 ми перевершили свої ж очікування.  Сьогодні тільки в Києві 189 родин отримують продуктові набори. Влітку ми змогли розширити кордони  допомоги, підключивши:

  • Київську область (212 сімей / 328 дітей)
  • Полтавську область (89 родин / 154 дитини)
  • Житомирську область (378 родин / дітей 589)
  • Сумську область (272 родини / 358 дитини)

Бажаючи бути відкритими та вести прозору діяльність, нам вдалося створити сайт та висвітлювати події в соціальних мережах, що дало можливість родинам з інших регіонів також приєднатися до проекту. Це сім’ї з Луганської, Харківської та Львівської області. Всього за час існування проекту допомогу отримали 1161 родина, де зростають 1731 дитина. Щомісяця продуктові набори відправлялися у найвіддаленіші куточки Україна по 455 населеним пунктам.

Завдяки допомозі з боку Фонду та правильній мотивації десятки родини змогли дозволити собі відпочинок під час літніх канікул. Інші —  купити необхідні речі для побуту, навчання, розвитку захоплень. Чимало хлопчиків та дівчаток мали змогу поліпшити свої успіхи у навчанні, адже змогли придбати гаджети. Декілька опікунів нарешті замовили нові меблі для діток. Бабусі чи дідусі, що не є на сьогодні офіційно опікунами, змогли забезпечити дітей повноцінним харчуванням.

В цьому році ми побачили багато щасливих дитячих очей, які розпаковують наші посилки, почули сотні тремтячих голосів опікунів від сліз радості, що промовляли: «Нам ще ніколи не допомагали!», «Як вчасно надійшли продукти, у нас вже не було їжі» , «Ви наше спасіння!», «Слава Богу за ваш фонд!» , …  І найголовніше, ми стали опорою для багатьох родин, які були залишені сам на сам зі своїми життєвими труднощами, пов’язаними з виховання і утриманням дітей.

2. Але підтримка продуктовими наборами була лише стартом діяльності Фонду. Ми допомагали нашим сім’ям і в покритті інших базових потреб, забезпечуючи одягом, ліками, надаючи консультування, супроводжуючи  в лікарнях, залучаючи партнерські організації та небайдужих людей до вирішення термінових проблем.

3. Для оперативності та більшої ефективності ми співпрацювали з обласними та місцевими службами, Центрами соціальної підтримки міських та селищних рад, за що надзвичайно вдячні їх кваліфікованим співробітникам. Отримавши сумні новини про 6 опікунів, які померли в цьому році, ми щиро радіємо, що спільними зусиллями діти влаштовані в сімейні форми та в родини родичів! ЖОДНА ДИТИНА З ПРОЕКТУ НЕ ПОТРАПИЛА В ІНТЕРНАТ❗️❗️❗️

4. Також в 2021 році Фондом був підтриманий малий груповий будинок «Happy Home». Ми допомогли профінансувати операції та реабілітації вихованців даного будинку. Оплатили необхідні заняття з логопедом-дефектологом, нейропсихологом, заняття в басейні.

5.  Здійснена допомога Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю (м. Київ). Діткам було оплачено роботу зі спеціалістами, всі необхідні аналізи та лікування.

6. Близько 20 ДБСТ в Києві отримали техніку та ліки. Декілька з них мали підтримку у вигляді продуктових наборів. Родини також отримали безкоштовну підписку «Мегого» від засновника Фонду.

7. Також два Денних Центри отримали нашу підтримку для реалізації їх проекту в 2021 р. та забезпечення гігієнічними засобами.

8. Отримали підтримку і 8 громадських організацій, серед яких «Дзвони Чорнобиля» (люди з інвалідністю) та «УТОЗ» (36 родин, де батьки мають інвалідність по зору) та інші.

9. Було закуплено обладнання на рік для контролю показників цукру для дівчинки з проекту «Підтримка родин».

10. Вісім онкохворих опікунів отримали допомогу в оплаті медикаментів, процедур хіміотерапії та опромінення. За допомогою Фонду вони змогли пройти всі необхідні обстеження та здати аналізи та почати лікування.

11. В цьому році ми залучились підтримкою нових друзів в Сумській області, які подарували шалені емоції нашим підопічним дітям, організувавши активні розваги, майстер-класи, боулінг, інтелектуальні та командні ігри. Завдяки небайдужим людям вдалося здійснити дитячі мрій до Дня святого Миколая.

12. Ми також стали меценатами на Фестивалі творчості дітей та молоді «Повіримо у себе», залучивши і інші дружні організації.

13. На протязі декількох місяців Фонд проходив перевірки та аудит, щоб підтвердити кожному благодійнику, який вже з нами та тим, хто приєднається в майбутньому, що ми є надійними та прозорими партнерами. Аудит було пройдено успішно! Результати ми покажемо найближчим часом.

14. Якщо говорити цифрами, то за 2021 р. ми:

✔️ щомісячно здійснювали понад 1500 дзвінків;

✔️ за цей рік було доставлено в сім’ї 6 675 продуктових наборів

✔️ надіслали 160 000 кг. продуктів;

✔️ отримали сотні вдячностей в соціальних мережах;

✔️ десятки подяк від служб.

Таким чином, ми впевнено можемо сказати, якщо мрія несе с собі добро та приносить радість всім оточуючим — вона обов’язково збудеться!

Ми мріємо і надалі бути корисними та дбати про наші родини!

Share This Post

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд