ВИНИКАЄ ДЕФІЦИТ СПІЛКУВАННЯ З ОДНОЛІТКАМИ

Погодьтеся, що зараз у час комп’ютерних технологій діти обирають бути частіше на самоті зі своїми електронними друзями — смартфонами, натомість ВИНИКАЄ ДЕФІЦИТ СПІЛКУВАННЯ З ОДНОЛІТКАМИ і як результат  маємо відсутність навичок знаходити спільну мову з рідними, однокласниками, соціумом.

Наша мета — сприяти розвитку розумових здібностей дитини та навчити комунікувати з однолітками. Teachers Choice зазначає, що дуже важлива соціалізація під час дорослішання дітей.

Пошук саме цього напрямку командної гри познайомив Фонд з організатором «Національний QUIZ» та «UNIOR-QUIZ» Володимиром Березинським. З першої зустрічі наші погляди збіглися, ми почули не тільки слова підтримки в адресу нашої діяльності, а ще отримали можливість стати постійними учасниками усіх ігор сезону на благодійній основі.

Пройде певний час і діти зрозуміють, що жоден окремо взятий член команди не має стільки ж знань і досвіду, як вся команда в цілому.

КОМАНДНІ ІГРИ ВЧАТЬ ВИСЛУХОВУВАТИ ДУМКИ ІНШИХ

Наші діти вже двічі приймали участь на «UNIOR-QUIZ»  відчули власні сили конкурентоспроможності, коли обійшли декілька команд та висловили спільне бажання разом рухатися до перемоги.

Діти, які ще два місяці тому не здогадувалися про існування один одного, сьогодні стають прикладом позитивного впливу командної гри на всебічний розвиток і соціалізацію.

Ми відчуваємо, що обрали вірний вектор розумної благодійності і закликаємо приєднуватися до нас. Об’єднавшись ми зможемо реалізовувати найсміливіші проекти, які змінять життя дітей на краще.

Поділись публікацією

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд