КОНФІДЕНС

психологічна онлайн допомога дітям та підліткам

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ЗА ПІДТРИМКИ ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН (ЮНІСЕФ)

Конституційним обов’язком батьків або осіб що їх заміняють є забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.
Держава сприяє формуванню нових соціальних зав’язків для дитини та найбільша відповідальність за добробут дитини лежить на її батьках чи осіб що їх заміняють.

Цей процес надзвичайно складний і клопіткий у мирний чай, а що говорити вже, коли доводиться виховувати дитину у складний час війни.

Постійні стреси, страхи і зміни звичайного ритму життя суттєво погіршують психологічний стан дорослих і дітей. Війна незримою червоною лінією проходить через кожну людину, прокладаючи свій фронт на психологічному рівні.
До вже існуючих проблем у вихованні та навчанні дітей, додаються нові питання, котрі часто залишаються без відповіді та емоційне вигорання.

І де знайти безцінний ресурс, що допоможе відновити життєві сили, і попри всі обставини бурхливого сьогодення, продовжити планувати своє життя, виховувати дітей?

Важливо шукати допомоги серед кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть стабілізувати емоційний стан, відновити життєві сили. Адже відомо, що щастя і добробут дитини залежить в першу чергу від середовище в якому вона росте, від того дорослого, що займається її вихованням.

Всеукраїнський проєкт «СПІЛЬНО. Твоя підтримка поруч» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом з ГО«ЦПД«Конфіденс» надає можливість українським родинам з дітьми отримати допомогу, створивши безпечний і комфортний простір для батьків та дітей, надати психологічну підтримку, а також юридичне консультування.

Конфіденс розуміє, що весь свій ресурс батьки вкладають в дітей,  на себе не вистачає ані сил, ані фінансів. Тому завдання проекту допомогти відновити рівновагу та ресурс, адаптувати.

ЦЕЙ ПРОЄКТ БУДЕ АКТУАЛЬНИЙ ТАКИМ КАТЕГОРІЯМ:

— родинам, в яких росте дитина з особливими потребами;

— родинам, в яких хтось з батьків (батьки) побував чи наразі перебуває в зоні ООС(АТО), або не повернувся звідти… хто наразі зазнає фізичних та моральних страждань;

— родини переселенців ,

— інші родини, які потребують підтримки.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

В невимушеній атмосфері затишку та спокою кожен учасник зможе поповнити ресурс для оновлення життєстійкості та стресостійкості. Фахівці Конфіденс допоможуть, вислухають і підкажуть, де черпати сили і як відновлювати себе.
Діти 7-12 років на групових зустрічах разом з психологами зможуть поринути у чарівний світ казок, для відновлення спокою. Цікаві та корисні заняття з використанням –музико та –арт терапії допоможуть дітям відчути впевненість та стабілізувати емоційний стан.

Підліткам заняття в групі допоможуть покращити фізичний стан, краще зрозуміти себе, розкрити свій природній потенціал, знайти відповіді на хвилюючі запитання.
Індивідуальні консультації стануть у нагоді кожному, хто потребує особливої уваги з боку психолога та юриста.

І найголовніше, всі консультації і заняття проходять на онлайн платформі Zoom, КОНФЕДЕНЦІЙНО і БЕЗОПЛАТНО. Для участі у проекті варто лише зареєструватися за посиланням та обрати бажаний курс, заповнивши коротку інтернет форму.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ