Проект «ДІТИ
МАЛЮЮТЬ МИРУ»

Дітям є що сказати

Голос дітей в малюнках

Більше місяця в Україні тривають бойові дії. Вже нібито не існує днів календаря, а є лише черговий день війни. Деякі речі не можливо збагнути дорослим, а що вже й говорити про дітлахів.

Маленькі українці через жахи війни позбавлені звичайних радощів: спілкуванню з однолітками , відвідуванню рідного садочку та школи, можливістю погуляти на улюбленому майданчику та інших буденних  дитячих забав.

Життя змінилось на стільки, що навіть маленька дитина може розпізнати різну зброю за звуком.

Але це точно не те що має хвилювати дітей, адже діти заслуговують на мирне, безтурботне та щасливе дитинство.

Захистити дітей від жаху війти та зберегти їх дитинство і психологічний стан, це  найважливіша задача усіх дорослих. На тлі усього зла та розпачі діти мають бачити добре та відчувати любов, вірити у світле майбутнє, мати кольорові мрії.

Ми хочемо щоб кожна дитина зростала у мирній Україні, саме тому  БФ «Зростай в родині» разом з hromada.club долучилися та впроваджують проект «МАЛЮЮТЬ ДІТИ МИРУ». Адже ми потребуємо захисту цивілізованого суспільства та уваги з їх боку до проблем наших маленьких українців.

Проект «МАЛЮЮТЬ ДІТИ МИРУ»

Проект «МАЛЮЮТЬ ДІТИ МИРУ» має на меті за допомогою дитячих малюнків нагадати світу, що війна це не те, до чого варто звикати та спокійно сприймати, стоячи осторонь.  За допомогою дитячої творчості, ми прагнемо нагадати світу, що як не буває чужих дітей, так і не буває чужого дитячого болю та горя. І наші діти так само прагнуть жити у мирі, і хочуть якомога скоріше повернутися до звичного життя, яке було у них до 24 лютого 2022 року.

Ми запрошуємо діток з родин нашого проекту приєднатися до доброї справи та закликати своїми малюнками інші країни об’єднатися в допомозі Україні. Зображення в подальшому будуть перенесені на речі побуту для постійного нагадування суспільству про українську трагедію, яка повинна закінчитися заради гідного майбутнього усіх українських дітей.

Для старших хлопчиків та дівчаток пропонуємо малювати  те, що уявляєте, коли звучить слово «мир».

УМОВИ

А малеча може вибрати найцікавішу тему для свого малюнку:

  1. Коли я виросту, я стану… !

Це не тільки про професію, тут можна малювати свої мрії, фантазувати про казкове майбутнє.

  1. Квіти весни
  2. Пухнастий зайчик ( дитина може намалювати зайчика, яким вона себе уявляє)

    Важливо врахувати:

— За бажанням діти можуть проявити себе в декількох темах.

—  Малюнок повинен бути в форматі А4 у вигляді звичайного малюнка, листівки чи картини.

— Малювати бажано яскравими фарбами.

Прохання до опікунів: сфотографуйте дитину під час творчості, а потім з виконаним малюнком ( зверніть увагу, щоб якість фото була хорошою).  Малюнки потрібно надіслати або віддати особисто представнику БФ «Зростай в родині», який надасть Вам інформацію при потребі про безкоштовну доставку.

Поділитися цим дописом

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд