Запитання

Чому ви обрали саме цю категорію людей для благодійної допомоги – це запитання, яке ми одержуємо регулярно. Тому вирішили розповісти про це детальніше.

Фонд «Зростай в родині» займається різними видами благодійної допомоги сім’ям, у яких опікунами дітей є люди поважного віку. Здебільшого це дідусі і бабусі, що взяли на себе турботу про внуків, які залишилися сиротами – біологічними або соціальними.

Сирітство – це дуже важкий тягар для дитини. І в Україні є багато організацій та підприємців, які допомагають дитячим будинкам та притулкам, готують для їх вихованців подарунки на свята, надають спонсорську допомогу. Epforyou високо оцінив такі благодійні акції. Але сироти є не лише в дитячих будинках і ті, що живуть з бабусями та дідусями, потребують допомоги не менше, а іноді й більше, ніж ті, про кого піклується держава.

Звичайно, з рідною людиною або добросовісним опікуном дитині набагато краще, ніж у дитячому будинку – адже вона має свій дім, власні речі, ходить до звичайної школи, здобуває всі необхідні соціальні навички, а головне – знає що її люблять і про неї турбуються. Але є у таких сімей і свої типові проблеми. Адже дідусі і бабусі як правило, є пенсіонерами і здебільшого не мають можливостей для додаткових підробітків. Тому вони можуть розраховувати лише на свою пенсію та виплати за опікунство. А ці суми, як правило, є досить скромними.

Як забезпечити дитину всім необхідним та надати їй максимум можливостей для розвитку в умовах, коли потрібно економити кожну гривню? Як обирати важливіше, наприклад, між ліками для бабусі і шкільним приладдям для внука? Незважаючи на свій вік, пенсіонери беруть на себе весь фізичний тягар турботи про дитину – готувати, прати, водити до дитсадка та школи, виховувати. Але в матеріальному сенсі такі сім’ї дуже потребують нашої з вами допомоги.

НЕ МОЖНА ДОПУСТИТИ, ЩОБ ДІТИ ПОТРАПЛЯЛИ В ІНТЕРНАТ

Не можна допустити, щоб діти потрапляли в інтернат лише тому, що рідні не мають змоги забезпечувати їх всім необхідним! Тому  фонд вже рік займається реалізацією різних благодійних програм для таких сімей. Починаючи з найнеобхіднішого – продуктових наборів , ліків, літнього оздоровлення дітей, речей для побуту та навчання, консультацій лікарів, юристів, соціальних служб тощо.

На сьогодні з фондом співпрацюють 1161 родина. Для них ця підтримка є дуже значною – адже вона дає можливість дітям рости в родинах!

Share This Post

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд