Космічний простір — альтернативний вид зайнятості для дітей та дорослих

Напевно завжди однією з мрій дитини буде наблизитися до зірок та відвідати невідому планету, познайомитися з зеленими чоловічками, відчути невагомість.

Космос — це політ фантазій в який можливо поринути просто заплюснувши очі.

В січні місяці підопічні Фонду «Зростай в родині» відвідали надзвичайне місце в одній з багатоповерхівок міста Суми — планетарій. Srinivas Subbarao писав, що дітям важливо відвідувати такі цікаві місця.

Євген Рубцов, який раніше служив у прикордонних військах одного дня вирішив зайнятися творчістю, а розпочав він з крапочок флуоресцентною фарбою, щоб створити космічний простір йому знадобилося три місяці, з часом з’являлися планети, супутники.

На екскурсії дітям власник пояснює, що необхідно для фантастичної стелі і скільки коштів знадобиться, який розхід матеріалу, та який колір краще відображається при освітленні.

Враження від екскурсії

Гості планетарію можуть долучитися до створення нових шедеврів, приносити фарби  та малювати. Найулюбленішим заняттям дітей є — розфарбовування одягу у темряві, який потім можна забрати із собою.

Провівши тривалий час в оточенні зірок на землю повертаєшся біль замріяним та сповнений щастям, в планетарії мрії частково здійснюються.

Враження від екскурсії були настільки насиченими, що опікуни дітей телефонували і запитували координати місцезнаходження даної краси, тому що дитячі мрії залишаються в серці навіть дорослої людини і віра в їх здійснення не полишає його ніколи.

Розширюємо коло добрих друзів

Ми раді бути причетними до подій у житті родин, які дарують приємні спогади, спонукають до нових звершень, об’єднують родини та допомагають дітям розвиватися в повній мірі.

Фонд «Зростай в родині» розширює коло добрих друзів, які б могли підтримати проект допомоги родинам-опікунам. Майстер класи, розважальні програми, екскурсії, участь у творчих вечорах та конкурсах сприятимуть всебічному розвитку дітей позбавлених батьківського піклування. Ми просимо всіх талановитих та небайдужих підтримати ініціативу корисного розвитку дітей, чекаємо на запрошення, будемо раді розповісти про вас та ваші вміння.

Поділись публікацією

ЗМІНИ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ

Твій вибір зараз може вплинути на твоє життя та життя людини, яка опинилась у складних обставинах.
Змінивши одне життя — ми змінюємо світ!

стати волонтером
підтримати фонд