Історія родин, які підтримує Фонд

Галина Андріївна та Аня — м.Київ

Галина Андріївна – жінка з величезним серцем, яка одного дня не змогла дозволити маленькій дівчинці (дитині співмешканки сина) потрапити до інтернату.

Син Галини Андріївни знайшов собі жінку, що мала вже дитину. Вони вдвох зловживали алкоголем, а дворічну дівчинку залишали на нерідну бабусю. Згодом мама дитини потрапила в місця позбавлення волі, але маленьку Анюту Галина Андріївна вже не могла віддати. Вона оформила опіку на дівчинку до виходу мами з в’язниці. Проте, коли мама відбула покарання, то інтересу до дівчинки не виявляла. Перебування у місцях позбавлення волі додали жінці ще більше недоліків та байдужості до рідної дитини. Син Галини Андріївни також не виявив бажання допомагати виховувати чужу дитину. Таким чином, дівчинка через деякий час знову опинилася під офіційною опікою «бабусі».

Галина Андріївна хотіла, щоб у Ані був справжній приклад чоловіка та батька і намагалася влаштувати своє особисте життя,  проте громадянський чоловік виявився не гідним жінки і вона пішла від нього на початку липня 2021 року. На той час її квартира була вже без меблів та ремонту. Лише голі стіни. Крім того, родина майже не мала засобів на існування. Адже працюючи інженером з охорони праці, Галина Андріївна по декілька місяців чекала на виплату заробітної плати. І не маючи вже можливості і наділі так жити та дбати про дитину, вона змушена була піти нещодавно на нову роботу. Зараз вона працює зовсім не на жіночій роботі — охоронцем в будівельному магазині «Олді». Таким чином, Галина Андріївна щоденно спостерігає за людьми, які купують все для ремонту, хоча має велику потребу в цьому сама.

Жінка намагалася щось зробити самотужки, але вже два рази отримувала травми та перелом ноги з чотирьохмісячною реабілітацією. Крім того, влітку лікарі виявили остеопороз та дисплазію кульшового суглобу, що потребує періодичного коштовного для Галини Андріївни лікування.

Найбільше бажання родини – мати нормальні умови для проживання перед усім для дитини!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Ми надаємо щомісячну підтримку сотням нужденним родинам. Твій вибір може вплинути на життя однієї людини чи всієї родини
ПІДТРИМАТИ ФОНД
ЗАДАТИ ПИТАННЯ