Історії родин, яких підтримує Фонд

Катерина Михайлівна, Машенька та Богдан — м.Київ

Батьки Маши та Богдана потрапили в страшну аварію, де тато загинув відразу, а мама прожила лише півроку. Родичі з маминого боку після трагедії деякий час опікувались дітьми, але невдовзі відмовились. Тоді Катерина Михайлівна забрала діток до себе, хоча і доглядала ще стареньку маму. Невдовзі прабабуся діток померла, що призвело до ще більшого нервового виснаження Катерини Михайлівни. Однак, жінці прийшлося брати себе в руки і займатися дітками. Богданчик неодноразово потребував оперативного втручання. Хлопчику видаляли зайвий палець, оперували щоку.

Не так давно родину чекало нове потрясіння – дочка Катерини Михайлівни, що є багатодітною мамою, дала підстави для вилучення її молодшої донечки, якій майже 3 рочки. Дитину спочатку віддали бабусі, але згодом прийняли рішення помістити в патронатну родину, оскільки порахували, що Катерині Михайлівні в її поважному віці буде непосильним завданням дбати про таку маленьку дівчинку. Але таке рішення завдало болю Марійці та Богдану. Маша, навіть, плаче по ночам за маленькою сестричкою.

Незважаючи на тяжкі обставини в житті, діти досить творчі та талановиті. Вони мають свої захоплення та намагаються робити благородні вчинки по відношенню до інших. Богдан відвідує плавання, футбол, танці. Хлопець займав призові місця в танцювальних конкурсах і навіть став переможцем в одному з них. Він захоплюється також і цирковим мистецтвом і прагне спробувати себе в ньому.

Діти на сьогодні мають мрію – придбати телевізор. Сподіваємось, що всі дитячі мрії незабаром стануть реальністю!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Ми надаємо щомісячну підтримку сотням нужденним родинам. Твій вибір може вплинути на життя однієї людини чи всієї родини
ПІДТРИМАТИ ФОНД
ЗАДАТИ ПИТАННЯ